Kurulum

Shopify Türkiye

Yeni başlayan ve sitesini bize yaptırıcakları gaza getirecek ve güven verecek veya sadece bizim kurumsallığımızı gösterecek bi başlık.

Yan tarafta kısa bir şekilde kurulum hizmetlerimizden bahsettik. Bunların belki bazıları sizin ihtiyacınızdır belki hhepsi. Gelin birlikte çalışalım. 

tEKNİK KURULUM

Domain alımı, shopify kurulumu ve kullanım eğitimi, gerekli Google toollarının bağlanması, Facebook Business kurulumu, site uzantılı mail adresleri ; kısacası tüm teknik altyapı kurulumu bizim işimiz. Sitenin tamamlanması için gereken tek şey ise sizin hayal gücünüz.

TASARIMSAL KURULUM

Tasarım anlamında sitenin marka kimliğiyle uyuşan bir şekilde giydirilmesi, banner’ların ve site görsellerinin hazırlanması gibi hizmetlerimiz, markanızın yükselmesinde önemli bir rol oynar. Opsiyonel olarak logo tasarımı, marka kimliği tasarımı, ürün ambalaj tasarımı vb. gibi birçok konuda da ek hizmetimiz mevcuttur.

SEO ALTYAPI ÇALIŞMASI

Site içerisindeki tüm datanın SEO’ya uygun bir şekilde hazırlanması, görsel video ve giflerin doğru oranda kullanılması ve boyutlarının Google için optimize edilmesi, gerekli SEO yardımcı tool’larının kurulması, rakip analizi yapılarak doğru anahtar kelimelerin saptanıp site içerisine Google’ın sevdiği ölçülerde yerleştirilmesi gibi çalışmalarımız sayesinde siteniz e-ticaret standartlarına uygun bir şekilde yaratılır ve düzenlenir.

E-TİCARET KURULUMU

Sektördeki rakiplerin ve hedef kitlenin analizi ile müşteri kitlesinin alışveriş alışkanlıklarını tatmin edecek yenilikçi e-ticaret fikirleri üreterek doğru stratejiyi oluşturmak, günümüz dünyasında bir markanın yaşayabilmesinin en önemli koşullarından biridir. Aynı zamanda müşterilerinizin alışveriş dönüşüm oranlarını, ortalama sepet tutarlarını ve marka bağlılığını artırmaya yönelik stratejiler yaratmak, sizleri önemli ölçüde ileri taşıyacaktır.