Hakkımızda

Shopify Türkiye

Biz Kimiz?

Maarify, 2016 yılından beri Shopify üzerine geliştirmeler yapan 1 endüstri ve 2 bilgisayar mühendisi arkadaşın birikimlerini sektöre aktarmak isteğiyle doğdu. Kuruluş amacı Shopify’ın Türkiye uyumlulukları üzerine uygulamalar geliştirmek ve Shopify’ın Türkiye noktası olmanın yanı sıra web tabanlı yazılım projeleri üretmek ve üst düzey teknolojiler ortaya çıkarmaktır.

E-ticaret ve yazılım üzerine bilgi birikimi ve tecrübelerini birleştiren mühendis kadrosu, müşterilerinin geleceğe yönelik stratejileri doğrultusunda yenilikçi dijital pazarlama çözümleri ve teknoloji danışmanlığı da sunmaktadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını detaylıca analiz ederek çalışmalarını sürdüren firma, yenilikçi e-ticaret girişimcilerine ilerlemek istedikleri yolda bir harita çizmektedir.

Ekibimiz

Umut ERKAN

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü okurken kendi işini kurarak e-ticarete atıldı. 2016’dan bu yana birçok e-ticaret sitesinin işleyişini yönetmenin yanı sıra firmalara marka yaratımı ve  e-ticaret üzerine danışmanlıklar sağlıyor.

Maarify projelerinin sektörde ses getiren yüksek cirolu e-ticaret siteleri olması için çalışıyor.

Mehmet DOĞAN

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ndeki lisans eğitimi boyunca çeşitli firmalarda tecrübe kazanması sonrası mezuniyetiyle birlikte Blockchain sektöründe kendisini geliştirdi. Bunun yanında büyük bir tutkusu olan web teknolojilerinin üzerine düşmek adına kurucu ortağı olduğu Maarify’ı hayata geçirme kararı aldı.

Maarify projelerinde müşteriye özel geliştirmelerin ve entegrasyonların ön yüz ve sunucu tarafında yapılan geliştirmeleri üzerine çalışıyor.

Alican BEKTAŞ

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünde okuduğu yıllarda freelance olarak birçok tasarım projesinde yer aldı. 6 yıldan uzun bir süredir marka, arayüz, websitesi gibi konularda kendini geliştirerek çok uluslu firmalara hizmet veriyor.

Maarify projelerinde logo tasarımından, web dizayna kadar birçok konuda müşterilere günümüz trendlerini yakalayan çözümler yaratıyor.

Merve TAVUKÇUOĞLU

Sabanci Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra çeşitli teknoloji firmalarında Product Manager olarak görev almıştır.

Maarify bünyesinde yazılan ürünlerin geliştirilmesinde çalışıyor.

Alican KOÇOĞLU

Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünü bitirdikten sonra mutfaktan başlayarak çeşitli sektörlerde aktif görev aldı.

Maarify’ın marketing kampanyalarında ve müşterilerin kusursuz bir tecrübe yaşaması için çalışıyor.

Ömer Yasin ALTAY

Marmara Üniversitesi İşletme bölümü öğrencisi olarak edebiyata olan ilgisiyle 4 yılı aşkındır firmalara freelance içerik hizmeti veriyor.

Maarify projelerinin içeriklerinin yaratılması için çalışıyor.